Бронзові призери з відтінком золота.

Останні хвилини двох таймів не дали фастівчанам зіграти у золотому фіналі.

16 дитячих футбольних колективів Київської області на протязі квітня-  травня  змагались,  щоб потрапити до четвірки кращих Київщини серед дитячо- юнацьких команд 2012-2013р.н.

Місце проведення фінальних ігор Петропавлівська Борщагівка. До четвірки кращих команд області потрапили команди “СК Чайка”(Петропавлівська Борщагівка), ДЮСШ УО (Фастів), “ФК Щасливе-КОДЮСШ (смт. Щасливе) та ДЮСШ (Яготин).

Після проведеного жеребкування півфінальні пари мали такий вигляд:

“СК Чайка”(група підготовки команди майстрів) – “ДЮСШ УО” м. Фастів,

“ДЮСШ” (Яготин)- “ФК Щасливе-КОДЮСШ (смт. Щасливе) .

Такі вони вихованці нашої спортивної школи, подобається це комусь, чи ні. Вдало розпочинають  матч. До десятої хвилини гри, напрочуд здібний Щур Дмитро двічі вражає ворота господарів. Далі гра проходила за сценарієм киян,  які на останніх хвилинах першого та другого таймів забивши по м’ячу зрівняли рахунок, який став нічийний 2:2. Нас чекає серія післяматчевих пенальті. Багато хто запитує,як тренерів так і гравців чи відпрацьовували ви пробиття пенальті на тренуваннях на передодні фінальних ігор. Так хочу вам сказати, коли ти б’єш на тренуванні і коли ти б’єш у грі це дві різних речі. Тому що психологічний стан гравця, тиск, відповідальність за результат, ціна помилки є тими факторами які гравець не буде відчувати на тренуванні. Хто впорався з нервами, хто ні, але ми всі повинні розуміти коли дитина йде пробивати свій удар напевно він хоче забити та не підвести команду зробивши маленький внесок до перемоги команди. Нападник хоче забити, а воротар відбити тому і кажуть в народі, що пенальті то є лотерея. Нажаль поразка наших юнаків та гра за 3 місце.

Фастівчани за третє місце перемагають ФК Київської обласної школи смт. Щасливе  5:1 з радістю повернулись на береги рідної Унави святкувати майстерність футболу.

У головному фіналі “СК Чайка” перемагає юнаків Яготина та здобуває кубок Київщини 2023р.

До кращих  гравців потрапили наші: Щур Дмитро

та Гацюк Максим.

Батьки щиро дякують керівнику управління освіти Єриш Наталії Леонідівні за допомогу та наданий транспорт для поїздки на фінал.

До вашої уваги склад команди ДЮСШ УО бронзового призера Київщини серед дитячо- юнацьких команд 2012-2013р.н.

1.Турчин Олександр

2.Кияниця Владислав

3.Безштанько Максим

4.Сорокін Артем

5.Машовець Кіріл

6.Цимбал Ілля.

7.Войтенко Захар

8.Гацюк Максим

9.Щур Дмитро

10.Оріх Іван

11Сидоренко Гліб

12Смольніцький Олексій

13.Коблюк Єгор

14.Петришен Артем

15.Савенко максим

Головний тренер: ОСКОЛОК ВІТАЛІЙ ДМИТРОВИЧ.

P