НЕЗАБАРОМ Х МЕМОРІАЛ ПАМ’ЯТІ ОЛЕКСІЯ ПИЛИПЕНКА.

Х меморіал пам’яті Пилипенка Олексія Петровича розпочнеться 28 травня 2023 року о 13.00

Десять років тому, 27 травня 2013 року, на відкритті чемпіонату міста Фастова з футболу, Пилипенко Олексій Петрович востаннє звернувся до молодих футболістів з вітальним словом, проінспектував свій останній матч у житті, а ввечері того ж дня серце видатної постаті футболу Київщини перестало битися.

Олексій Петрович захопився грою мільйонів ще в юному віці. Весь свій вільний час він присвячував футболу, а спортивний досвід, отриманий впродовж багатьох років, передавав молоді, як вмілий наставник. Він був авторитетним арбітром і судив футбольні матчі міських, обласних та республіканських аматорських змагань. Пилипенко О.П. був відданий футболові до свого останнього подиху.

Як знак вдячності та великої поваги до Олексія Петровича, його учні започаткували ветеранський турнір з міні-футболу, який знову після річної перерви, яка була спричинена російською агресією, відбудеться 28 травня 2023 року на стадіоні СК “Машинобудівник”.

Х меморіал пам’яті Пилипенка Олексія Петровича розпочнеться о 13.00. Збір учасників змагань і жеребкування о 12.30. У турнірі змагатимуться команди ветеранів вікової групи “35+”. Матчі гратимуться на 1/2 футбольного поля. Склад команди 7+1. Кількість замін не обмежена. Внесок для участі в турнірі – 500 грн. Формат турніру буде визначено залежно від кількості команд.

Попередні заявки на участь у турнірі приймаються за тел. 067-636-35-66 – Денисюк Віктор Миколайович. Нагадаємо, що чотириразовими тріумфаторами Меморіалу ставали футболісти титулованого “Ветерана”, по одному разу перехідний Кубок переможця виборювали команди “Мотор”, “Олімп”, “Преміум ТМ”, “Динамо” і «Прайд». Хто стане наступним володарем перехідного Кубку дізнаємося у неділю 28 травня.

Запрошуємо всіх небайдужих до участі у футбольному турнірі. Усі зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

P