Футбольна молодь ДЮСШ УО гідно представляє Фастівщину.

Підопічни Осколка Віталія Дмитровича срібни презери Київщини.

Гідно представляють наше футбольне місто на теренах Всеукраїнського футболу Київщини юні футболісти КЗ ФМР ДЮСШ управління освіти під керівництвом головного тренера Осколок В.Д. Цього разу без перешкод та супротива з боку суперників здолавши етапи зональних, півфінальних змагань фастівчани потрапили до четвірки кращих команд Київської області в розіграші Кубку серед юнаків 2010-2011року народження.

Згідно проведеного жеребкування півфінальні пари мали такий вигляд: Фастів-Миронівка та Зміна- Бородянка.

До основного фіналу потрапили переможці півфіналів та давні знайомі суперники команди які представляють місто Фастів та Б.Церква.

Присутність батьків юних футболістів , глядачів любителів футболу та сама фінальна гра створили чудове свято дитячого футболу. 2 тайми по 25хвилин боротьби за м’яч на кожному клаптику поля, майстерна гра воротарів, багато емоцій та адреналіну. Фастівчани довгий час попереду 3:2, але не судилося завершити гру на свою користь, груба помилка в захисті Фастічан за хвилину до кінця гри і суперник зрівнює рахунок 3:3. Команди завершують зустріч у нічию.

Регламент змагань передбачає пробиття серії післяматчевих пенальті.   В серії після матчевих  пенальті сильніша Зміна(Біла Церква), але це лотерея і ми повинні відзначити ,що незалежно від зайнятого місця юні фастівчани гідно представили Фастівщину на футбольній арені Київщини і ми всі повинні гордитися та розуміти, що у нас підростає молодь яка в недалекому майбутньому голосно заявлять про себе на всю Україну.

Команда Фастів -фіналіст футбольної Київщини.

Кращий захисник  фіналуЗінченко Микола школа №9.

До вашої уваги склад команди ДЮСШ УО фіналіста кубка Київської області сезону 2023 року серед юнаків 2010-2011р.н.

1. Семенець Артем

2.Зінченко Микола

3.Мельник Максим

4.Шумило Віталій

5.Медведєв Артем

6.Пантелєєнко Ілля

7.Золотухін Дмитро

8.Машовець Руслан

9.Чинікін Данііл

10.Ставіцький Олександр

11.Ліпський Михайло

12.Іванов Артем

13.Нівін Матвій

14.Кім Михайло

15.Денисюк Владислав

16.Кузьменко Іван

17.Савелій Дмитро

18.Ільїн Нікіта

Головний тренер: Осколок Віталій Дмитрович

P