Дитячий Чемпіонат області з футзалу

У столичному регіоні тривають чемпіонатні перегони дитячо-юнацьких команд на майданчиках укорочених розмірів. Як повідомив заступник очільника профільного комітету КОАФ Володимир Маслов, на старт вийшли тридцять три команди у трьох вікових категоріях.

Представники нашого міста юні футболісти “Динамо” під керівництвом тренерів Єрохін Максим та Сітяшенко Михайло розпочали участь в змаганнях в віковій категорії 2012-2013 року народження. На першому етапі, який відбувався в місці Біла Церква суперниками наших юних футболістів були команди “Зміна” Біла Церква та “ДЮСШ” Васильків. За регламентом змагань до наступного етапу з групи виходять дві команди.

За жеребом першу гру наші хлопці розпочинали з представниками Білої Церкви командою “Зміна”. Гра пройшла з багатою кількістю небезпечних моментів у воріт суперника та і нашим хлопцям тяжко було при захисті власних воріт. Всі гравці які виходили на майданчик намагалися принести своїми діями користь і все робили для загальної перемоги. Фінальний свисток арбітра зафіксував результат 3-2 на користь “Динамо” в тяжкій та принциповій зустрічі. Наступну гру нажаль програли 4-5 ДЮСШ Васильків, але незважаючи на поразку вийшли до наступного етапу змагань.

Півфінальний етап чемпіонату ДЮФ з футзалу пройде в Переяславі 18 лютого 2023 року. Суперниками наших гравців будуть команди Матадор(Переяслав), ДЮСШ( Яготин), та наш старий знайомий ДЮСШ(Васильків) у якого необхідно буде взяти реванш.

Давайте побажаємо нашім юним футболістам успішно та без травм пройти другий етап та гідно представити Фастівщину у фіналі змагань. Поїздка в Білу Церкву команди була організована та профінансована завдяки небайдужим батькам футболістів.

P