Зіграно перший тур “Турніру пам’яті”

В неділю 25 вересня дан старт “Турніру пам’яті”. В першому турі було зіграно три гри, четверта між командами ДЮСШ+ та Мотором відбудеться пізніше, точні сроки проведення будут відомі після погодження між представниками обох команд. Тур був богатим на голи, картки різного кольору та цікаві моменти.

Гонку бомбардирів очолив гравець команди “Арсенал МС” Троян Дмитро на рахунку якого три влучних постріла, слідом за ним розташувались три гравці які мають в своєму активі по два голи це Семен Швець з “ФК Заріччя”, Гончаренко О. з “Динамо” та Артем Заєць з “Укрелітцентру”.

Гонку “лідерів” по дисціплінарним санкціям очолює “Динамо” в активі якої чотири жовті картки дві з яких отримав Андрій Вознюк та був вилучений з поля та буде вимушений пропустити гру наступного туру в зв’язку з дискваліфікацією.

Комітет з проведення змагань звертає увагу представників команд про необхідність своєчасного збору команди на гру, розминку та початок матчу. Якщо час початку зустрічі 09:00 – це свисток арбітра о початку гри, а не прибуття в гравця роздягальню. Час проведення змагань у нас обмежений то поважайте себе та оточуючих вас людей.

Також хотілося звернути увагу офіційних представників команд на заповнення рапорту арбітра. Велике прохання, щоб краще розуміти написане вами заповнюйте Прізвище та Ім’я гравця печатними літерами це спростить читабельність документа та упростить роботу з ним.

Інформацію та статистику “Турніру пам’ять” ви можете прочитати в розділі Турнір пам’яті який знаходиться в панелі меню даного сайту. Розклад зустрічей та турнірна таблиця турніру знаходиться в підвалі сайту.

P