У футбол зіграли і гроші для потреб ЗСУ зібрали

Фастівська міська федерація футболу ініціювала та, за погодженням з міською владою, провела 28 травня на СК “Машинобудівник” Благодійний турнір з футболу серед ветеранів на підтримку Збройних сил України. Змагання відбулися у двох вікових групах “50+” і “35+”. Чотири команди  “старших” (три “Ветерана” і “Олімп”) визначали найкращого на майданчику із штучним покриттям в одноколовому турнірі. Матч-відкриття завершився цілковитою перевагою досвідченого “Ветерана”, який тричі відзначився у воротах “Олімпа” (3:0). У рівному двобої “Ветерана-1” і “Ветерана-2” передували перші (2:0). У другому турі олімпівці знову поступилися з рахунком 0:3, цього разу “Ветерану-1”, а “Ветеран” аналогічно переграв одноклубників з другої команди. Вирішальний тур приніс третє місце команді “Ветеран-2”, яка здобула вольову перемогу над “Олімпом” (2:1), а перше – “Ветерану”, який у головному матчі турніру, що тримав у напрузі присутніх з першої до завершальної хвилини, здолав “Ветеран-1” (2:1).

У “молодших” ветеранів шість команд, розподілених жеребом на дві групи, визначали в одноколових турнірах учасників фіналу і матчу за третє місце. У першій групі передував “Хард”, який розписав мирову (1:1) з “Прайдом” та неочікувано розтрощив “Олімп 35+” (4:1). До втішного фіналу група делегувала “Прайд”, який посів друге місце завдячуючи нічиїй (1:1) з олімпівцями. У другій групі фаворити “Ветеран” і “Динамо” спочатку розписали бойову мирову (1:1), а потім влаштували заочні перегони по кількості забитих голів “Живчику”. Пощастило “Ветерану”, який відзначився у воротах Євгена Чеховича п’ять разів (5:0) на відміну від динамівців, що спромоглися його пробити лише чотири рази (4:0).  Стільки ж “Динамо” забило “Прайду”, впевнено виборовши третє місце турніру. У фінальному двобої очікуваної сенсації не сталося – наддосвідчений “Ветеран” переграв “Хард” з рахунком 2:0 і посів перше місце.

По завершенню Благодійного турніру Фастівський міський голова Михайло Нетяжук,  голова ФМФФ Віктор Денисюк і Віталій Вишняк нагородили команди-переможці кубками, а команди-призери – дипломами ФМФФ.  На зібрані кошти у розмірі близько двадцяти тисяч гривень придбані тактичні протиосколкові окуляри і автомобільні акумулятори, які передані фастівчанам, що проходять службу у Збройних силах України. Слава Україні! Слава нашим героям! Разом ми сила! Разом до Перемоги!

P