Сьомий тур розподілить команди по групам.

Боротьба за місце в першій групі

Після шести турів зимової першості три команди перед останнім туром забронювали собі місце в першій четвірці команд, які в подальшому розіграють між собою хто яке місце заслуговує зайняти на п’єдесталі по закінченню змагань. За останню путівку в групу будуть вести боротьбу три команди це “Олімп”, “Прайд” та “Ветеран “50+” які мають шанси при прийнятних для їх результатах зустрічей опонентів потрапити в групу та продовжити боротьбу за призові місця. Що цікаво “Олімп” та “Ветеран”50+” в останньому турі грають між собою і якщо ветеранам потрібна тільки перемога то “Олімп” влаштує і нічия і при перемозі “Прайда” дві команди будуть мати по 10 очок але за рахунок особистої зустрічі вище місце займе “Олімп” який переміг свого суперника. Але це все підрахунки, а головне буде відбуватися на майданчику у неділю 29 січня. Боротьба буде в кожній зустрічі бо набранні очки на першій стадії змагань залишаються за командою і кожна незапланована втрата буде давати о собі знати на фініші.

Бомбардири після 6 турів

Ліпський Ігор “Динамо”- 15

Богданов В. “Арсенал МС”-9

Глухов В. “Прайд”-8

Мачтаков Є. “Ветеран”-7

Незгода привела до дискваліфикації.

На 39 хвилині зустрічі не впорався з емоціями та почав висловлювати незгоду з рішенням арбітра Царьков Євген договорився на протязі хвилини до другої жовтої, яка перетворилася для нього на червону і він буде вимушений пропустити останню гру команди на першому етапі змагань.

Та сама участь чекає гравця “Живчика” Школьний Володимир який в цій грі за незгоду з рішенням арбітра отримав першу жовту картку на 3хвилині, а другу на 40 хвилині за “неспортивну поведінку” після фіксації порушення Правил гри висловив “незадоволення” супернику і побачив перед собою червону картку(друга жовта).

Збірна гравців 6 туру.

ВЕТЕРАН
БЕЗВЕРХИЙ С
ВЕТЕРАН
МАЧТАКОВ Є
ОЛІМП
ЛІПСЬКИЙ А
ДИНАМО
АРСЕНАЛ
Чорногрицький А
ЛІПСЬКИЙ І

Другий етап . Восьмий тур 5 лютого. Гратимуть.

09-00 Команда 8 – Команда 5

10-00 Команда 6 – Команда 7

11-00 Команда 3 – Команда 2

12-00 Команда 1 – Команда 4

P