Представлено офіційний м’яч УПЛ для сезону 2022/23.

Українська Прем’єр-ліга перейняла світовий досвід та запровадила єдиний м’яч, котрим гратимуться всі офіційні матчі протягом сезону 2022/23.
PUMA Orbita Ball – це провідна модель м’яча, сертифікована FIFA, розроблена спеціально для професійного футболу.
У сезоні 2022/23 PUMA постачатиме офіційні м’ячі для топ-ліг більше, ніж будь-коли раніше, завдяки їхнім угодам із іспанською Ла Лігою, з італійською Серією А та EFL (Чемпіоншип, Ліги 1 та 2). Тепер до цих ліг приєдналася і Українська Прем’єр-ліга.
З точки зору техніки PUMA Orbita має ідеальну будову: м’яч, формований за допомогою високочастотної технології, забезпечує чудову стабільність, стійкість і знижене водопоглинання, а також м’яке відчуття м’яча.
Нова концепція з 12 панелей: однакові за розміром ідентичні панелі для ідеально збалансованої ваги та поводження в польоті.
Поверхня: тривимірна поверхня товщиною 1,2 мм для більшої міцності та кращої аеродинаміки. Інноваційна піна POE для міцного зчеплення, покращених характеристик відскоку та сили удару.
Українська Прем’єр-ліга висловила подяку ТМ «PUMA» за те, що підтримала український футбол у ці важкі часи та долучилася у якості офіційного технічного спонсору. В УПЛ сподіваються, що прийдешній сезон принесе вболівальникам багато приємних емоцій і яскравих голів, забитих новим неймовірним м’ячем.

P