“ФК БІЛА ЦЕРКВА ” ПЕРЕМОЖЕЦЬ БЛАГОДІЙНОГО ТУРНІРУ В ВІКОВІЙ КАТЕГОРІЇ “50+”

7 серпня на штучному майданчику с/к “Машинобудівник”  відбулися  фінальні ігри благодійного турніру Фастівської ТГ на підтримку Збройних Сил України. Першою на ігровий майданчик вийшла пара команд “ФК Біла Церква”- “Ветеран” м. Фастів. Звісно, результат в подібних турнірах – не найголовніше, проте програвати ніхто не хотів. На полі  фастівчани не змогли нав’язати ту боротьбу за рахунок якої здобули б потрібний для них результат та вийти до фіналу. Вже на 2хв. “ФК Біла Церква” повела в рахунку після неразберихи в штрафному майданчику між воротарем та захисником фастівчан після якої  м’яч опинився в воротах від ноги захисника. Фастівчан це не смутило вони йшли вперед та намагались всіма силами зрівняти рахунок. Десь на висоті були дії воротаря білоцерківців, десь не вистачало майстерності гравцям “Ветерана”, але м’яч  не хотів перетинати лінію воріт. В команді “ФК Біла Церква” був гравець, який самотужки тягнув команду до фіналу і в підсумку  всього турніру став “кращім гравцем”. В цій зустрічі Вадим Фещенко забив чотири м’ячи чого було достатньо для виходу до фіналу, фастівчани відповіли одним влучним пострілом.

“ФК Біла Церква”-“Ветеран” м. Фастів 5-1(4-1)

Голи: Фещенко В.-4(9.12.18.21хв.)-Бургело С-2хв.(аг),Рослав Ю.-1(17хв)

Попередження: Мельніченко О.,Рогатюк І.,Бургело С.-неспортивна поведінка.

В другому півфіналі в якому брали участь “Ветеран” м. Васильків та “ФК Синявське”. Васильківці грали від оборони та чекали помилок суперника. На полі йшла позиційна гра до якої більш  вдало в підсумку пристосувались ветерани Васильківщини. Вони дочекалися свого шансу та в контр атаці відкрили рахунок на 14хв.,а на 19 хв. його подвоїли та довели гру до перемоги ставши  другим учасником фінальної гри турніру.

“ФК Синявське”- “Ветеран” м. Васильків 0-2(0-2)

Голи: Федюкович М.-1(14хв),Заяц-1(19хв)

В грі за 3 місце справжньої боротьби не вийшло. Може Фастівчанам заважала спека, а може вони хотіли проявити “гостинність” до суперника в  составі  якого переважно  гравці вік яких 60 років та старші.

“Ветеран” м. Фастів- “ФК Синявське” 0-5(0-3)

Голи: Самойленко-2(12.18хв), Духтій -1(16хв),Гринь-1(21хв),Осташенко-1(29хв)

Попередження: Поренко (Ветеран) 11хв-неспортивна п-ка.

Це буде цікаво!. Ми не помилилися. Фінальна гра стала прикрасою турніру. В фіналі зустрілися команди рівні за класом, в групі вони сильнішого не виявили та зіграли 1-1 і для досягнення переможного результату  необхідно було боротися як з суперником так і спекою.  Події які відбувалися на майданчику тримали гравців та глядачів в напрузі з першої до останньої хвилини, а самовіддача та жага до перемоги тільки доводила на скільки  гравці хотіли перемогти. На 2хв. автогол гравця “Ветерана” вивів вперед Білоцерківців, але це не зламало психологично суперника і вони на 11хв. зрівняли рахунок у зустрічі.  Гра активізувалася, була “заруба”, подекуди з елементами проявів неспортивної поведінки за що на  17хв. попередження отримав гравець “ФК Біла Церква” Шомко В. На 17хв. невтомний Фещенко вивів свою команду вперед і на перерву команди пішли за рахунком 2-1. До 29хв. рахунок був 3-2  на користь Білоцерківців, вони терпіли захищаючи свої ворота відбиваючи атаку за атакою “Ветерана”. А за хвилину до закінчення основного часу зустрічі скориставшись помилкою суперника в контр атаці забили такий важливий гол. Треба було бачити як раділи ветерани яким всім вже за 50 .   Закінчилась гра перемогою “ФК Біла Церква” 5-2. В цій зустрічі на полі перебували та  демонстрували свою майстерність три гравця , які організаторами турніру були визнаними кращими в своїх категоріях.

“ФК Біла Церква”-“Ветеран”м. Васильків 5-2(2-1)

Голи: Сокол С.2хв(автогол), Архіпов-1(11хв),Федюкович-1(22хв)-Фещенко В.-2(17,30хв)Рокицький-1(26хв),Шомко В.1(29хв)

Попередження: Шомко В.-17хв. неспортивна поведінка. Кращими в індивідуальних номінаціях визнано: воротар – Юрій Немировський (“ФК Синявське”) захисник – Олег Мельниченко (“ФК Біла Церква) нападник –Михайло Федюкович(“Ветеран”) м.Васильків А кращим гравцем турніру названо  Вадима Фещенко (“ФК Біла Церква”).   Не залишився без уваги ветеран Фастівського футболу Віктор Негода, який ще в березні потрапив до клубу “50+” офіційно отримавши свій кухоль.           “Ми не просто граємо, ми виражаємо свою підтримку. Це вже не перший турнір на підтримку ЗСУ в якому ми приймаємо участь, приходимо, граємо”                                                                                                                                                       Щиро дякуємо всім, хто долучився до проведення і участі в цих заходах. Сподіваємось і надалі знаходити і втілювати в життя засоби допомоги нашим ЗСУ. Разом – до перемоги!!!

P