Арсенал МС переможець першості Фастівської ОТГ з міні-футболу 2023року.

В неділю 30 квітня на штучному майданчику школи №1 пройшли фінальні ігри, які розподілили команди за зайнятими місцями.

Першими на майданчик вийшли команди які змагалися за 3 місце першості.

30 Кві 2023-09:00
Матч у перерві: 0-1
ЗІБЕРТ
4
ЄДНІСТЬ
2
Повний матч

Команда “Зіберт” проводила зустріч не в оптимальному складі і мали в заявці на гру всього 6 гравців, що додавало інтриги зустрічі та непередбачуваності результату. “Єдність” теж мали незначні втрати. Із за дискваліфікації пропускав гру Олексій Юхоменко, а Євген Мачтаков та Владислав Оленич не змогли прийняти участь у матчі за певних обставин. Всі знають команду “Зіберт” як команду яка перед собою ставить тільки найвищі цілі і не повний склад не завадив останнім вірно за тактикою побудувати гру, перетерпіти шалений натиск на свої ворота та здобути бажаний результат. Поступаючись після першого тайму 0-1 “Зіберт” знайшов в собі сили відновити рахунок та вийти вперед з рахунком 3-1, але з цим був незгоден гравець команди “Єдність Шабельник Владислав який на 36хв. скоротив рахунок в зустрічі. Але на 36хв. кращий бомбардир першості Семен Швець забив свій 12 м’яч в першості та другий у грі встановив остаточний результат 4-2 .

Фінальна гра між командами “ДЮСШ+” та “Арсеналом МС” зібрала чималу кількість вболівальників які залишилися задоволеними напругою, якістю гри та майстерністю гравців які перебували на футбольному майданчику.

30 Кві 2023-10:00
Матч у перерві: 0-1
ДЮСШ+
0
АРСЕНАЛ МС
3
Повний матч

Вже на початку гри обидві команди обмінялись моментами , які тримати глядачів з напрузі з перших хвилин зустрічі. Боротьба гравців за м’яч, перекриття вільних зон заставляло команди до затяжних атак які завершувалися дальніми ударами по воротах де на висоті були дії воротарів.

Варто зазначити, що протягом першого тайму гравці “ДЮСШ+ намагалися прискорити темп гри та швидше переходити від дій захисту до нападу створили що найменше три момента один з яких викликав дискусію серед вболівальників “чи пересік м’яч лінію воріт чи ні” після сильного удару Назра Чарупи арбітри цей м’яч не зарахували посилаючись, що м’яч лінію воріт повністю не пересік. Варто зазначити до швидких атак були готові захисники “Арсеналу МС” вони поступово збивали темп та нав’язували свою гру ,яка була на руку більш віковій команді, а досвіт дозволяв створювати небезпечні моменти у чужих воріт.  Індивідуальні дії гравців в цій грі дійсно створювали напругу біля воріт. Дуже цікаво та небезпечно питався діяти Чорногрицький Андрій якому на 18хв. вдалося вичавити максимум з момента знаходячись спиною до воріт розвернутися та не сильно, але влучно пробити та відкрити рахунок у зустрічі.

Після перерви після спалаху відкритого футзалу гравці “ДЮСШ+” ближче до середини другого тайму почали потроху підсідати фізично. Темп гри впав, гравці обох команд грали за результатом, але якщо “ДЮСШ+” намагалося більше атакувати шукаючі вільні зони біля воріт та до вірного розіграти комбінацію. 

Більше того – від початку другого тайму фактично «сиділи» на воротах своїх суперників, проте надто вдала гра захисту та Юрка Кулинича який на 33та 38 хв. швидко контратакував забив такі важливі м’ячі, що не дозволило гравцям “ДЮСШ+” зрівняти рахунок та перевести гру до додаткових 2 таймів по 5 хвилин. Перемога Арсеналу 3-0.

1 місце “АРСЕНАЛ МС”

2 місце “ДЮСШ+”

3 місце “ЗІБЕРТ”

Кращий воротар

Кращий гравець захисного плану

Кращий гравець атакуючого плану

Кращий бомбардир

Кращий гравець

Дякуємо захисникам України за можливість проводити футбольні турніри. Слава Україні! Героям Слава!

P