Сніг футболу не завада.

“Команда не вчиться. Індивідуальність навчається в команді. Розвиток — це особистий процес, навіть якщо він здійснюється в командному середовищі”
Йохан Кройф

Дев’ятий тур Зимової першості

Арсеналу допомога не потрібна.

Єдність та Укрелітцентр сильнішого не виявили.
ДЮСШ+ в рівній грі поступається Динамо.

Єдність та Укрелітцентр сильнішого не виявили.

Нічийний результат не задовольнив обидві команди

Нічний сніг припорошив футбольне поле тож команди грали у зимовий футбол. Скоріше до погодних умов пристосувалися гравці “Єдності” які з кожною хвилиною додавали обертів біля воріт суперників. Ближче всіх на 11хв відкрити рахунок був Полудньов Зіновій який пробив повз ворота після чудової передачи з правого флангу від Денисюк Данило. Треба зробити комплимент гравцям “Укрелітцентру” які досить вдало тримали оборону власних воріт перекриваючи вільні зони та при можливості робили довгі передачи на Скрипак Євгена та Мурашко Леоніда. Останній на 20хвилині в одній з контр атак “зачепився” за м’яч та з развороту влучно пробив не оставив шансів воротареві залишити свої ворота сухими. З рахунком 0 -1 команди пішли на перерву. В другому таймі картина не змінилась. “Єдність” всіма силами атакує суперники тримають оборону та при можливості проводять опасні контр випади. В одній із атак вивели Кучерявий Дмитро сам на сам з воротарем але нападник свій шанс не реалізував. “Єдність” всіма силами намагається зрівняти рахунок небеспечно атакує. Стовідсотковий момент змарнував Бабенко Денис який головою не влучив в порожні ворота. На 58хвилині красень гол забив Денисюк Данило який потужним ударов вколотив м’яча у ворота не дав воротареві ніяких шансів парирувати цей удар. До завершення зустрічі залишалося дві хвилини. “Єдність” бажала перемогти всій командой побігла забивати, та пропустила контр атаку та повинна подякувати Кучерявий Дмитро який не влучив у ворота вийшовши сам на сам з голкипером. Бойова нічия 1-1.

“У молодіжному середовищі основна увага приділяється навчанню гравців, а не успіху команди”
Hermann Gerl

Висновки зроблені на відмінно.

Бажання грати приносить результат.

Пам’ятаючи як завершалась гра першого кола я нагадаю 3-3 арсеналівці вийшли на гру зібраними і було видно що о недооцінки суперника мови бути не може. Це підтвердив момент на 2хвилині де жорстко в стик пішов Надемський Олександр через м’яч зніс суперника та отримав усне зауваження від арбітра бо такі недбалі дії можуть привести до серйозних наслідків та травмування гравця. Атака за атакой в виконанні “Арсенала” не давала вільно відчувати себе на полі гравцям “Динамо-2”. Злагоджених дій в обороні які дозволяли тримати свої ворота сухими вистачило на 20хвилин. І якщо “Арсенал” діяв все впевненіше то молодь навпаки почала грати на відбій не маючи змоги потримати м’яч та перевести подих. Мали свої моменти біля воріт “Арсенала” Наливайко Мирослав та Мурашко Дмитро але довго приймаючи рішення дозволяли захисникам гасити гостроту біля власних воріт. Рахунок відкрив Швець Семен який без замаха як кажуть з носка вцілив м’яч у кут воріт. Після чергового прострілу вздовж лінії воріт автогол на свій рахунок записав Середа Андрій поразивши власні ворота до речі в цій грі не відстав від партнера і Кашуба олександр який також в намаганні заблокувати передачу спрямував м’яч у власні ворота. Але це гра і такі випадки трапляються на всіх рівнях змагань. Гол у роздягальню на 30хвилині дальнім ударом забив Богданов Володимир. Напевно на грі були такі вболівальники які думали, що “Арсеналу” цього вистачить і в другому таймі вони доведуть гру до перемоги збавивши оберти то вони помилились. Свій останній гол “Арсенал” забив на 60хвилині. Кінцеву точку у зустрічі поставив Міцінський Віталій довівши рахунок до непристойного. Загальний рахунок 8-0.

Гра яка подобається глядачам.

В звітному матчі зустрічалися команди, які вирішують одні турнірні завдання. Команди без розвідки почали зустріч. На гру було приємно дивитися, обидві команди старалися і, що важливо було багато боротьби, небезпечних моментів, емоцій та спортивний принцип по відношенню один до одного. На початку зустрічі два стовідсоткові моменти для взяття воріт мав Гончаренко Олег який в одному моменті влучив в штангу з близької відстані пробивавши в порожні ворота, а в другому обіграв порожні ворота та випустив м’яча за лінію воріт. Що кинулося в очі то це те що гравці підтримали свого нападника-наступного разу заб’єш. Тренер “ДЮСШ+” швидко зробив корректировки в тактичних схемах команди тим самим вирівняв гру. Всі спроби Динамо створити момент у безпосередній близькості біля воріт зазнавали невдачі захисники діяли безпомилково. На 26хвилині змістившись з правого флангу Гончаренко Олег пробив по воротах та здивувався сам що його удар вийшов настільки точним та влучним. 1-0 Динамо. Гра перейшла на половину поля динамівців. ДЮСШ+ создали не один небезпечний момент на ударній позиції бувВаськівський Іван та Войтина Данило але зрівняти рахунок їм не вдалося. На 29хв. динамівці заробили штрафний удар. До м’яча підійшов Оріх В’ячеслав, який пробив в напрямку воріт і м’яч торкнувши захисника змінив напрямок потрапив у ворота. 2-0 . Після перерви рисунок гри не змінився. Боротьба за кожен м’яч, удари по воротах, сейви воротарів, нерви, емоції, жовті картки. Динамівці грали по результату. ДЮСШ+ намагалися грати в пресинг і при першій можливості нести загрозу воротам суперників. Час спивав швидко. В другому таймі команди по одному разу вразили ворота суперників і якщо не брати рахунок першого тайму зіграли у нічию 1-1 . Свисток арбітра о закінченні гри зафіксував остаточний результат 3-1 на користь “Динамо”.

P