Ніхто не хотів поступатися. Нервові ігри. Переможці та переможені.

У неділю 4 вересня на майданчику з штучним покриттям відбулися ігри, які  дали відповідь хто наступної неділі зіграє малий фінал, а хто зустрінеться у фіналі за головний приз “Турніру Нескорених”.

Першими на майданчик вийшли команди які розподіляють місця з 5 по 7. І глядачі побачили два різних тайма у виконанні команд. Після першого тайму молоді гравці “ФК Заріччя” вели з рахунком 5-1. І перемога була так близко, але перерва пішла на користь “Метеору” який скоротив рахунок вже на 17секунді другого тайму. “Метеор” почав біль агресивно грати в нападі та переломив хід зустрічі на свою користь забивши в ворота “ФК Заріччя” шість м’ячів, а свої ворота залишили сухими. Остаточний рахунок 7-5 на користь “Метеора”.

“ФК Заріччя-“Метеор” 5-7(5-1)

Дві півфінальні гри виявилися напруженими ніхто з команд не хотів поступатися бо переможці виходили до головного фіналу, а переможені зустрінуться у малому фіналі та розіграють між собою бронзові нагороди турніру. В обох іграх боротьба точилася за кожен м’яч, при тому що ніхто не хотів поступатися в цій боротьбі. Падіння, емоції, кров, медична допомога лікаря не зупиняла гравців, які йдуть до завітної цілі перемогти та вибороти путівку у фінал не любою ціною, а за спортивним принципом ведення боротьби. Переможці здобули свої перемоги з різницею в один м’яч, що лишній раз показує, що команди які зустрілися в очній зустрічі були рівні за майстерністю і перемогу здобули ті хто більше цього хотів на майданчику. Остаточні результати зустрічей:

“ДИНАМО”-“ЗІБЕРТ” 3-4(1-3)

“ДЮСШ+”-“ФК ЄДНІСТЬ” 1-2 (0-1)

P