“Зіберт” і “Єдність” у фіналі!

Важко коментувати обидва півфінальні поєдинки Чемпіонату м.Фастів з міні-футболу 2020 року між командами “Динамо” і “Зіберт” та “Єдність” і ДЮСШ УО. Важко тому, що обидва по накалу і спортивній боротьбі, самовіддачі гравців і принциповості, за змістом були як фінальні. У тих, хто спостерігав за двобоєм пивоварів і динамівців голова йшла обертом від шалених швидкостей, які задали обидві команди, граючи у відкритий футбол. Було помітно, що футболісти “Зіберта” зробили належні висновки після нищівної поразки (1:7) від динамівців у першому турі групового етапу. Не відчувалося шапкозакидацьких настроїв, та й те, що невдаха того поєдинку Максим Дядюнець після пропущених п’яти матчів знову зайняв місце у воротах (мабуть, щоб спокутувати минулі “проколи” і реабілітуватися) теж свідчило про надпринциповість протистояння. Висока швидкість, постійний пресинг, впевнена гра воротарів і … поодинокі помилки, які виявилися не на користь динамівців – характеристика першого тайму, долю якого вирішила одна хвилина. Саме її вистачило для того, щоб Денис Проценко двічі відправив круглого повз голкіпера “Динамо” Антона Бойка. Першого разу скориставшись помилкою у захисті, а другого – поки гравці суперника приходили до тями. Втім, у дебюті другого тайму усе перевернулося з ніг на голову: протягом однієї хвилини динамівці нівелювали перевагу “Зіберта” і подарували неймовірну інтригу для тих, хто спостерігав за поєдинком. Спочатку красень-гол у дев’ятку поклав досвідчений ветеран Олег Сокирка, а потім легіонер динамівського клубу Вахіт Ахмет у сутолоці проштовхнув круглого повз Дядюнця (2:2). Усе спочатку … Та пивовари грали трохи гостріше, створили більше небезпечних моментів, змушуючи раз-по-раз аплодувати Бойку за неймовірні сейви.  Динамівці ж запам’яталися дублем у стійку воріт “Зіберта”. Але втома далася взнаки і за дві хвилини до фінального свистка знаного арбітра Олексія Банаська Проценко сповна використав чи не єдину у другому таймі помилку динамівців у захисті, вколотивши м’яча у сітку динамівських воріт. 3:2 – у неймовірному за красою матчі перемогу здобувають пивовари і продовжують ходу за другим поспіль тріумфом. А суперником для них стануть футболісти великоснітинської “Єдності”, згуртованої Дмитром Нетребою, яка з мінімальним рахунком (1:0) переграла непоступливих юнаків ДЮСШ УО.  На стадії групового етапу останні пройшлися катком по опоненту, безапеляційно перегравши його з рахунком 5:0.  Нині ж була рівна гра, яка точилася загалом у центрі поля, з мінімальною кількістю голевих моментів. Втім, у звітному поєдинку відчувалася така собі невпевненість саме з боку підопічних Віталія Осколка. Можливо  на них давив тягар відповідальності за результат, можливо щось інше, але впевненість у завершальній стадії атак з’явилася у юнаків лише за п’ять хвилин до завершення матчу, що стало занадто запізнілим. Натомість більш досвідчені футболісти “Єдності” після шедеврального голу у виконанні Данііла Денисюка у дальню дев’ятку наприкінці першого тайму впевнено довели матч до власного виходу у фінал. Таким чином, обидва півфінали стали такими собі матчами-реваншами за поразки на стадії групового етапу, але з вищою ціною. Після півфінального хет-трику гонку бомбардирів очолив пивовар Денис Проценко, в активі якого 13 голів. Таким чином, 18.11. 2020 року о 19-15 у матчі за третє місце зійдуться “Динамо” і ДЮСШ УО, у фіналі о 20-00 гратимуть “Зіберт” і “Єдність”.

“Динамо” – “Зіберт”  2:3 (0:2)                                                                                    Голи: Сокирка, Вахіт Ахмет – Проценко (3)                                                      Попередження: Міцінський (“Зіберт”)

“Єдність” – ДЮСШ УО  1:0 (1:0)                                                                               Гол: Денисюк Д.                                                                                                                     Попередження: Чехович, Дубиківський (обидва “Єдність”) – Лавріненко (ДЮСШ УО)                                                                                                  Арбітри: Олексій Банасько – Михайло Пилипчук