Ветерани Фастівського футболу категорії “50+” взяли участь у святковому турнірі.

В п’ятницю 15 квітня напередодні великого свята Пасхи у м. Рокитне відбувся черговий весняний турнір присвячений Великодню. Вік  учасників змагань 50+. Участь у турніри погодились взяти 4 команди – команда м.Богуслав,  м.Тараща, м.Фастів і господарі турніру, команда м.Рокитне.  Команду Фастова представляли – Михайло Алієв (воротар), Володимир Пилипенко, Юрій Рослов, Олександр Брусенко (капітан команди), Святослав Чечко, Олексій Новохатній, Василь Яременко і Валерій Обремський. Для цікавості проведення турніру, за погодженням представників команд, ігри проводилися за коловою системою.

Після проведення жеребкування турнір розпочався грою між командами м. Рокитне і м. Фастова. Результат матчу 2-1 на користь фастівчан, хоча після першого тайму господарі турніру вели 1-0. Але у другому таймі фастівчани показали свій характер, з початку зрівняли рахунок (гол на рахунку Володимира Пилипенка), а потім на останніх хвилинах матчу все той Володимир Пилипенко забив переможний гол.

Друга гра турніру звела між собою команди м. Богуслава і м. Таращі. З перших хвилин Богуславці розпочали штурм воріт таращан, що і дозволило їм на першій хвилині матчу забити гол. Щоб закріпити успіх богуславці продовжили атакувати ворота команди з Таращі, але впевнена гра воротаря команди м. Тараща не дозволила богуславцям забити другий м’яч у їх ворота. Гра проходила в обоюдних атаках до кінця гри так і залишивши рахунок 1-0 на користь команди Богуслав.

Третя гра лідерів турніру після двох турів повинна була дати відповідь – хто переможе той і стане переможцем турніру. Так і сталося. Богуславці розігріти після своєї гри з таращанцями не оставили шансів фастівчанам забивши три сухих голи у ворота Михайла Алієва.

Четверта гра між командами м.Рокитне і м.Тараща. Рахунок 4-2 на користь таращан, але по грі і по моментах рокитнянці повинні були забивати мінімум 5 голів (3 виходи один на один з воротарем, одна штанга і одна перекладина). Але у футболі є правило, яке було підтверджено і в цій грі – не забиваєш ти, забивають тобі. Так і сталося. З початку таращанці зрівняли рахунок, а потім за хвилину до кінця матчу забили ще два голи.

П’ята гра між фастівчанами і командою м. Тараща повинна була дати відповідь – хто займе друге і третє місце. Як і в першій грі фастівчани не настроїлися належним чином на гру і вже в першій половині тайму  пропустили два голи. Але до перерви скоротили рахунок до гола, м’яч на рахунку Юрія Рослова. Друга половина матчу пройшла в атаках команди м. Фастова, що і привело до другого забитого голу у ворота команди Тараща. Знову відзначився Володимир Пилипенко. Був шанс у нашої команди вирвати перемогу, коли на останніх секундах матчу скориставшись помилкою гравців команди Тараща, один на один з воротарем команди Тараща вийшов Юрій Рослов, але чи то втома завадила вірно використатися наданим моментом чи впевнена гра воротаря команди Таращи, але своїм шансом команда Фастова не скористалася. Гра так і закінчилася з рахунком 2-2 і по різниці забитих і пропущених м’ячів команда Тараща зайняла почесне друге місце, а наші хлопці  третє.

Остання шоста гра вже нічого не вирішувала. Богуславці вже у ролі переможців турніри грали у своє задоволення, а для господарів це був останній шанс хоч одне очко взяти. Гра закінчилася з рахунком 1-0 на користь команди Рокитне.