Якщо ти не знаєш, що робити з м’ячем, запульни його в сітку, а нюанси ми вже обговоримо потім. (с) головний тренер “Ліверпуля” (1976-1983) Боб Пейслі.

“У футболі все ускладнюється присутністю суперника”

“ОЛІМП”-“ВЕТЕРАН 35+”

Жоден гравець не настільки хороший, як усі разом

Сьогодні стартувало друге коло зимової першості серед ветеранів категорії 35+. Першими на майданчик вийшли команди які зайняли 2 і 3 місця першої четвірки: ФК Ветеран і Олімп. Враховуючи попередню зустріч в груповій стадії між цими командами де Ветерани вирвали перемогу на 38хв. завдяки Мачтаков Євген 4-3 команда зробила висновки, підсилившись гравцями, які не приймали участь в груповій стадії турніру.

Перші хвилин матчу команди грали в обережний футбол, ніхто не хотів ризикувати, бо ціна помилки ставало зависоким. Але поступово “Ветеран” почала прибирати ініціативу нав’язуючи супернику свій малюнок гри, почали виникати небезпечні моменти у воріт команди Олімп. Перший більш менш небезпечний момент виник на 10 хвилині, але на місці був воротар команди Олімп Будовий Вячеслав . Моменти виникали, а на табло були нулі. Хвилини першого тайму добігали кінця і всі готувалися до перерви, коли м’яч все таки закотився у ворота команди Олімп. Автором голу став гравець Ветерану Журавель Дмитро, який в першій частині турніри не брав участі з причини лікування травми коліна. Рахунок став 1-0. Не успіли до тями прийти гравці команди Олімп, як другий м’яч опинився у сітці Олімпа. Автором голу став Гамаюнов Андрій . 2-0 і команди пішли на перерву.

А що Олімп, здався – ні. Після забитого голу став діяти більш агресивніше, зліше. Відступати не було куди і як кажуть або пан або пропав і кинувся як “поранений звір” на ворота команди Ветеран. Були гострі моменти у воріт Ветерана, але впевнена гра воротаря Безверхий Сергій та дії захисту не привели до бажаних результатів команди Олімп. А ось швидкість і майстерність гравців команди Ветеран дало знов свої результати. Комбінація розіграна гравцями і м’яч у воротах. Автором голу став Кацімон Юрій . Не успіли гравці команди Олімп розвести м’яч після забитого голу і провести хоч якусь атаку, як знов м’яч влетів у їх ворота автором голу став Середенко Михайло .

Трохи заспокоївшись команда Ветеран почала грати на результат за що і поплатилася. Не злагодженість дій в захисті команди Ветеран привело до пропущеного голу. Автором якого став Середенко Сергій . Рахунок став 4-1. Події в грі розвивались швидко і не давали сумувати вболівальникам, які в недільну морозну погоду прийшли піддержати свої улюблені команди.

Не пройшло і хвилини, а м’яч знов у воротах команди Олімп. Результативністю відзначився Мачтаков Євген. 5-1. А далі відзначався тільки Гамаюнов Андрій (Ветеран), який сьогодні оформив хет-трик. Ну і в кінці матчу хоч трохи підсолодити і так не дуже веселий настрій гравців команди Олімп команда Ветеран пропустила ривок Ільїн Євген , який забив другий і останній м’яч в цій зустрічі. 7-2 і команда Ветеран набравши 21 очко і надалі дихає у спину команди Динамо, яка теж має 21 очко.

“ХОРТ”-“ПРАЙТ”

Футбол завжди повинен бути шоу (Кройфф)

Футбол – це єдина любов, яка ніколи не розчаровує.

Вам потрібно перемогти за допомогою видовищного футболу (Анчелотті)-цю філософію футболу намагається донести до своїх партнерів по команді Негода Віктор, а якщо не вдається досягти позитивного результату, то потрібно глядачам подарувати видовище щоб воно гріло їхню душу. Тільки видовищна гра, боротьба за кожен м’яч, безліч гольових моментів та забитих м’ячів з першої до останньої хвилини зустрічі повернуть на трибуни вболівальників для яких ми граємо. До всього сказаного додаємо міцний чоловічій колектив, дружба, відпочинок + “футбольна сім’я”, не вийшло сьогодні виправимо вийде наступного разу та перемога не любою ціною та спортивний принцип ведення гри та повага до суперників-це філософія Коваль Андрій головного тренера команди “ПРАЙД”, а все разом гра “ХОРТ”-“ПРАЙД” нічия 3-3.

В попередньому турі команда “Прайд” в принциповому поєдинку який вирішував при певних розкладах участь команди в боротьбі за п’єдестал в першій четвірці здолала потужний “Арсенал” і вийшла на гру в якості фаворита, але “Хорт” з цим був не згоден. Перший забитий м’яч глядачі побачили на 9 хвилині. Клюй Андрій пробив, а Юзьков Валерій страж воріт “Хорта” не зумів впоратися з потужним ударом. З перших хвилин зустрічі найактивнішим в складі “Хорта” був Машовець Євген, якого партнери виводили у вільні зони, а він раз за разом створював небезпеку біля воріт Пінчук Віталій. Черговий момент на 11хв. Євген реалізував зрівнявши рахунок в зустрічі, але додавши обертів до перерви “Прайд” ще двічі реалізував гольові моменти. Після перерви гольових моментів не стало менше. Моменти почергово виникали біля воріт як однієї так і іншої команди. Гойдалки тримали глядачів в напрузі. Команда “Хорт” з характером це всі на собі відчули. Вони багато створюють гольових моментів, але реалізація…. Як казав Негода Віктор ,якщо б ми забили 30% від створених моментів, то грали би за медалі, но головне це ЗРЕЛІЩЕ. Рахунок 3-1 на користь “Прайда” влаштовував останніх. вони грали по результату довго контролюючі м’яч шукаючі свої моменти збільшити перевагу. “Хорт” почав пресингувати суперника намагаючись як швидше відібрати м’яч і в більшості моментів їм це вдавалось. Не кращу свою гру провів лідер атак “Прайда” Глухов Вячеслав, а може це заслуга суперника який не дав реалізувати нападнику своє вміння поражати ворота забитими м’ячами, а їх на рахунку Славка 11. “Хорт” до останнього бився на майданчику і добився свого на 38 та 39 хвилині забивши два м’ячі зрівняв рахунок в зустрічі . Нічия 3-3 , а в виграші залишились вболівальники. Дякуємо командам за гру.

Футбол може зробити людину щасливою.

“ВЕТЕРАН 50+”-“ЖИВЧИК”

Неймовірно, як пристрасть до футболу об’єднує так багато людей (Хаві Ернандес)

Футбольні команди – це спосіб існування.

Гра між командами Ветеран 50+ і Живчиком відкривала другу гру у другій групі фінальної пульки між цими командами. Перша гра між цими командами на груповій стадії закінчилася з рахунком 4-1 на користь команди Ветеран. Але тоді у воротах команди Живчик стояв Євген Чехович, який на жаль отримав травму в передостанній грі і не зможе в найближчий час допомогти своїй команді. Ким будуть захищати ворота Живчика до початку гри було не відомо, що і полегшало дії команди Ветеран 50+.

Гра як і усі попередні ігри розпочалася дуже обережно. Загострення хоч і було але результат не дало ні одній ні іншій команді. Перший небезпечний  момент який став і гольовим виник на 3 хвилині матчу, коли розрізним пасом між захисниками команди Живчик м’яч отримав гравець команди Ветеран Чечко Святослав , який і відкрив рахунок у матчі.

Наступний гол прийшлося чекати аж 9 хвилин. А до цього часу команда Живчик декілька раз мала можливість зрівняти рахунок, але впевнені дії захисників і воротаря команди Ветеран Алієв Михайло , який до речі став у ворота вимушено, так як основний воротар команди Булах Валерій не зміг прийняти участь у грі, залишили ворота «сухими».

Гол на 12 хвилині матчу забив корефей команди Ветеран 50+ Яременко Василь , який з гострого кута пробив під штангу, що застало воротаря команди Живчик зненацька. Рахунок ста 2-0 на користь Ветеран.

Трохи заспокоївшись Ветеран почав втрачати ініціативу, що і привело до помилок. Спочатку помилився захисник команди Пилипенко Володимир відавши пас назад воротарю, за що команда була покарана вільним ударом з меж штрафного майданчика, а другий момент який і привів до голу у ворота Ветеран 50+ стався через плутанину гравців лінії захисту. Рахунок 2-1 і інтрига залишалася, але не надовго. Третій м’яч у ворота Живчика забив Рогатюк Ігор і  команди з цим рахунком пішли на перерву.

Друга половина матчу пройшла в обоюдних атаках, але більш вдалішими у завершенні атак сьогодні були ветерани. Спочатку гол забив Рослав Юрій , який на замаху прибрав захисника, потім воротаря і закотив у пусті ворота м’яч. А п’ятий і останній м’яч забив ще один ветеран команди Новохатній Олег . 5-1 і відстань від 5 місця, яке займає команда Прайд зігравши з Хордом у нічию, з 11 очками скоротилася до двох, що стає набагато цікавіше, а значить уся боротьба попереду.

“ДИНАМО”-“АРСЕНАЛ МС”

Щоб перемогти, потрібно забити на гол більше.

І на останок туру “вишенька на торті” всі в своєму житті чули цей вираз. Так не дарма на останню гру зібралась велика кількість людей які хотіли бути свідками зустрічі команд які демонструють швидку, тактично розумну та результативну гру на протязі першості. Забігаючи на перед можу сказати команди відіграли на високому рівні цю гру, а глядачі отримали велике задоволення від семи голів один з яких у власні ворота забив найдосвідченіший в складі “Динамо” Кривенко Роман, 6м(пенальті), двох ударів з 10м. дабл пенальті (після п’ятого фолу за кожне наступне порушення команда отримує право пробити пенальті з 10м позначки без “стінки” або з міста порушення якщо воно було зафіксовано від 10м до штрафної площі), 4-жовтих карток та неповторної футбольної атмосфери на майданчику. Команди обережно розпочали гру по довгу тримаючи м’яч шукаючі бреш в захисних діях суперника. На 12хвилину команда “Динамо” мала в своєму активі вже 5 фолів, а кожен наступний зароблений в таймі буде пробиватися дабл пенальті. Гра не давала сумувати глядачам, які побачили перший гол лише на 15хв. Це головний голеадор “Динамо” та всієї першості(на рахунку після цієї гри 20м’ячів)Ігор Ліпський відтер захисника в боротьбі за простір біля воріт потужно завдав удару з яким не впорався воротар Савранський Сергій. На 16 хв. після порушення Царьков Євген здійснив свій перший удар з 10м , невлучно на допомогу воротареві “прийшла” стійка воріт. На 19хв. вже майстерно діяв воротар Наливайко Віталій відбивши другий постріл від Царьков Євген з 10м удару. Команди вже готувались відпочивати, але не Чередніченко Олександр який за мить до завершення першого тайму подвоїв рахунок забивши гол у роздягальню. 2-0. ПЕРЕРВА. На 25хв в недозволений спосіб Петренко Олександр зупинив граючого тренера “Арсеналу” в своїй штрафній площі і вже з 6м позначки Царьков Євген скоротив рахунок 2-1, но не встигла стрілка годинника зробити оберт як Ліпський Ігор робить дубль 3-1.На 28 та 29 хвилинах арсеналівці двічі відмітилися у воротах суперника. Нічия 3-3. Може необхідно було взяти тайм-аут та заспокоїтися гравцям “Динамо”. На 32хв. не розібралися біля власних воріт Кривенко Роман з воротарем та спрямував м’яч у сітку власних воріт. До кінця зустрічі динамівці намагалися зрівняти рахунок, але в цій грі захисники “Арсеналу зіграли впевнено не дозволивши супернику вразити свої ворота. Чудова гра. Перемога “Арсеналу” 4-3 боротьба за перемогу в першості триває.