Перший матч третього туру найрезультативніший

4 квітня матчем між командами “Арсенал” і “Мала Снітинка-2” розпочався третій тур групового етапу Першості м. Фастова з міні-футболу 2014 року. До цієї гри команди на двох забивали щонайбільше десять голів (рахунки 8:2, 7:3, 10:0). У цікавому видовищному (незважаючи на переконливий рахунок на користь однієї з команд) поєдинку фаворита змагань з малоснітинцями забито 18 голів. У першому таймі цілковито домінували “каноніри”, які спромоглися забити вісім м`ячів, не пропустивши жодного. У другому таймі футболісти “Малої Снітинки-2” зібралися, відновили гру на контратаках і на початку тайму забили тричі. Лише після цього “Арсенал” стрепенувся, перехопив ініціативу та  під вигуки Павла Чередніченка: “Зібралися, ми програємо другий тайм!”, відвантажив суперникам ще сім голів. Найрезультативнішим гравцем матчу став згадуваний Павло Чередніченко, на його рахунку 11 м`ячів. Слід згадати, що у матчі голом у ворота “Арсенала” відзначився воротар малоснітинців О.Романов, який став третім у Першості воротарем, що забивали суперникам.

“Арсенал” – “Мала Снітинка-2”  15:3

Голи забивали: “Арсенал” – Павло Чередніченко (одинадцять), Андрій Семенко (три), Артем Васильєв; “Мала Снітинка-2” – Р.Сліпченко, О.Тимошенко, О.Романов.